Onze favorieten
Hoekbank Columbus 203, Aanwezig, Aanwezig, 267x185x85cm, 130 kg, Poten: Metaal
Afmetingen 85×267×185 cm
€ 1.225
Prijsgeschiedenis
- 19-5-2026 - € 1.225
- 26-1-2026 - € 1.225
Product beschrijving
Aanwezig, Aanwezig, 267x185x85cm, 130 kg, Poten: Metaal
Afmetingen
| Breedte: | 267 cm |
|---|---|
| Diepte: | 185 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
Specificaties
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 21 x 175 x 68 cm |
| Zithoogte | 43 cm |
| Hoogte armleuning | 61 cm |
| Breedte van de armleuning | 23 cm |
| Diepte armleuning | 98 cm |
| Hoogte rugleuning | 45 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 215 cm |
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 130 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Links |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |
Beste producten van Meubels1.nl

€ 539
Kledingkast Closico Durion IV, Wit, 215x200x58cm, 171 kg, Kledingkast deuren: Schuivend, Aantal planken: 9, Aantal planken: 9
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 539
Kledingkast Dortivu, Zilver, Grafiet, 200x196x58cm, 174 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 479€ 509
Kledingkast Closico Cadron I, Zwart, Kasjmier, 216x200x60cm, 203 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 769
Hoekbank Comfivo Melissa II, Aanwezig, Aanwezig, 304x140x80cm, 140.5 kg, Poten: Kunststof
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 759€ 795
Hoekbank Comfivo Labor, Aanwezig, Aanwezig, 252x158x80cm, 101 kg, Poten: Kunststof
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 475
Kledingkast Closico Navor I, Kasjmier, Gouden, 215x200x58cm, 165 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 599€ 629
Kledingkast Closico Ordo VI, Wit, 215x250x58cm, 203 kg, Kledingkast deuren: Schuivend, Aantal planken: 9, Aantal planken: 9
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 469
Kledingkast Closico Area, Wit, 215x180x58cm, 151 kg, Kledingkast deuren: Schuivend, Aantal planken: 5, Aantal planken: 5
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
€ 479
Kledingkast Collis III, Zwart, Wotan eik, 200x100x58cm, Kledingkast deuren: Met scharnieren, Aantal planken: 4, Aantal planken: 4
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
€ 539
Kledingkast Dortivu, Zilver, Wit, 200x196x58cm, 174 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 479€ 519
Kledingkast Closico Pallor VII, Zwart, 215x180x58cm, 141 kg, Kledingkast deuren: Schuivend, Aantal planken: 5, Aantal planken: 5
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
€ 689
Kledingkast Closico Ordo III, Wit, 215x250x58cm, 225 kg, Kledingkast deuren: Schuivend, Aantal planken: 9, Aantal planken: 9
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
€ 679
Kledingkast Rosa I, Paars, 200x196x58cm, 175 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren, Aantal planken: 8, Aantal planken: 8
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
€ 1.669
Kledingkast Comfivo Opus, Zwart, 203x250x65cm, 222 kg, Kledingkast deuren: Schuivend
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 559
Kledingkast Honolulu 134, Wit, 215x160x61cm, 128 kg, Kledingkast deuren: Schuivend, Aantal planken: 4, Aantal planken: 4
215×160×61 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
€ 439
Kledingkast Comfivo Pastor, Wit, 202x153x40cm, 113.5 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
202×153×40 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 569
Kledingkast Rosa, Paars, 200x147x58cm, 131 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren, Aantal planken: 5, Aantal planken: 5
200×147×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
€ 769
Kledingkast Hartford 586, Gouden, Zwart, 202x200x52cm, 135.3 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
202×200×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging



