

Afmetingen 90×234×96 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aantal zitplaatsen: 4, Aanwezig, Bruin, 90x234x96cm, 115 kg, Poten: Hout
| Breedte: | 234 cm |
|---|---|
| Diepte: | 96 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Zithoogte | 41 cm |
| Breedte van de zitting | 200 cm |
| Diepte zitkussen | 52 cm |
| Hoogte armleuning | 66 cm |
| Breedte van de armleuning | 17 cm |
| Hoogte rugleuning | 50 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 148 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Hout |
| Poothoogte | 2 cm |
| Gewicht | 115 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Kleur opties | Afwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 45000 Martindale cycli |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×127×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

91×230×92 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×235×87 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
90×193×85 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×230×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

90×200×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
95×235×92 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging


101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging


85×165×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Leren, moderne, Stoffen
Op voorraad
87×230×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
85×160×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
85×125×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×134×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×240×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging


85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
96×157×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×188×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×228×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×193×85 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×134×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging