

Afmetingen 91×230×92 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aantal zitplaatsen: 4, Aanwezig, 91x230x92cm, 106 kg, Poten: Hout
| Breedte: | 230 cm |
|---|---|
| Diepte: | 92 cm |
| Hoogte: | 91 cm |
| Zithoogte | 41 cm |
|---|---|
| Breedte van de zitting | 200 cm |
| Diepte zitkussen | 54 cm |
| Hoogte armleuning | 56 cm |
| Breedte van de armleuning | 15 cm |
| Diepte armleuning | 92 cm |
| Hoogte rugleuning | 50 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 143 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Hout |
| Poothoogte | 2 cm |
| Gewicht | 106 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 60000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Type materiaal | Fluweel |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

95×235×92 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Leren, industriële
Op voorraad
85×134×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×240×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging

Leren, moderne, industriële
Op voorraad

87×230×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×193×85 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne

85×160×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne


Leren, moderne, industriële
Op voorraad
Moderne, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging

90×230×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Vintage, met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging

Moderne


Moderne

Stoffen

Moderne

90×138×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Moderne

Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging

101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
96×157×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×225×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×188×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
101×145×96 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
96×228×94 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×193×85 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×134×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
90×200×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging