

Afmetingen 80×235×87 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aantal zitplaatsen: 4, Aanwezig, 80x235x87cm, 86 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 235 cm |
|---|---|
| Diepte: | 87 cm |
| Hoogte: | 80 cm |
| Zithoogte | 40 cm |
|---|---|
| Breedte van de zitting | 200 cm |
| Diepte zitkussen | 52 cm |
| Zitdikte | 14 cm |
| Hoogte armleuning | 60 cm |
| Breedte van de armleuning | 16 cm |
| Diepte armleuning | 87 cm |
| Hoogte rugleuning | 50 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 130 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 3 cm |
| Gewicht | 86 kg |
| Maximaal draagvermogen | 240 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Afwezig |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 30000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

70×263×102 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
93×225×98 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
70×198×102 cm, Stoffen
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, moderne, Stoffen
Op voorraad

85×127×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, moderne, Stoffen
Op voorraad


98×223×93 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
94×212×89 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Leren, moderne, industriële
Op voorraad


90×200×87 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
95×200×90 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×240×95 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
85×196×90 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

95×232×109 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
90×138×100 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
180×60 cm, Stoffen, diameter
Gratis bezorging
Moderne

10×60×180 cm, Stoffen, diameter
Gratis bezorging



Landelijke, Stoffen
Op voorraad
Moderne

Moderne, Stoffen
Op voorraad
90×166×91 cm, met hoge rugleuning, met kussens

215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
205×160×52 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging