



Afmetingen 38×120×60 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 449,1
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
De charme van vintage, de elegantie van notenhout en verzorgde afwerkingen. De salontafel Larsen combineert design en karakter, en tekent het decor. Een ontwerp La Redoute Intérieurs. Omschrijving • Tafelbladen MDF walnoot fineer • Pootgedeelte in massief notenhout, afwerking met nitrocellulosevernis Afmetingen Totaal : • Breedte : 120 cm • Hoogte : 38 cm • Diepte : 60 cm • Hoogte van de poten : 36 cm Bruikbaar • tafelblad onder bovenste tafelblad: L108 x H9 x D41,5 cm Levering Gemonteerd geleverd. . ! . • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B128 x H50 x D67 cm, 28,2 kg
| Breedte: | 120 cm |
|---|---|
| Diepte: | 60 cm |
| Hoogte: | 38 cm |
| Vorm | Rechthoek |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Bruin |
| Soort hout | Notenhout |
| Stijl | Vintage |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Stoffen

80×201×106 cm, moderne, Stoffen

Moderne

Moderne

Met chaise longue links, 3-zits

Houten, stoffen, metalen


80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

3-zits, met chaise longue rechts

65-83×215-242×105 cm, moderne, Stoffen



Met kussens, Stoffen

Houten

Verduisterende gordijnen, linnen

Moderne

Grenen, gestoffeerde

Katoenen