



Afmetingen 43×100×97 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 296,1
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Wat gezelligheid betreft heeft de Quilda salontafel enkel goede kanten: Design van origineel tafelblad, warme tinten en kwaliteitsvolle materialen. Omschrijving • Tafelblad in afgeronde triangelvorm met schuine boord . • Strakke poten. • Tafelblad in MDF met laagje eik, afgewerkt met nitrocellulose vernis. • Strak pootgedeelte in massief eikenhout, afgewerkt met nitrocellulose vernis. • Vloerdopjes in vilt. Afmetingen Totaal : • Lengte : 100 cm • Hoogte : 42,5 cm • Diepte : 96,6 cm Levering Zelf te monteren. . ! . • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B107 x H14 x D105 cm, 18,5 kg
| Breedte: | 100 cm |
|---|---|
| Diepte: | 97 cm |
| Hoogte: | 43 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Soort hout | Eikenhout |
| Stijl | Vintage |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen