



Afmetingen 37×90×68 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 111,2
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Zachte, afgeronde lijnen. XL dubbel blad en taps toelopende poten. De salontafel Quilda combineert vintage en gezelligheid. Voor een trendy salon. Omschrijving • Dubbel tafelblad • Taps toelopende poten • Tafelblad in MDF met laagje eik • Afgewerkt met nitrocellulose vernis • Poten in massief eikenhout • Maximaal draaggewicht : 9,6 kg • Aantal personen aanbevolen voor montage : 2 Onderhoud • Om uw salontafel te beschermen, denk aan onderleggers, placemats, onderzetters. Afmetingen • Lengte : 90 cm • Hoogte : 37 cm • Diepte : 67,50 cm • Gewicht: 12 kg • Zelf te monteren. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Productfiche met betrekking tot milieukwaliteiten en -kenmerken • Grotendeels recyclebaar product. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B98 x H13 x D76 cm, 14,15 kg
| Breedte: | 90 cm |
|---|---|
| Diepte: | 68 cm |
| Hoogte: | 37 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Soort hout | Eikenhout |
| Stijl | Vintage |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen