



Afmetingen 79×58×58 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 305,15
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Gebogen, comfortabel en getextureerd, Kinna is een tafelfauteuil met een omsluitende rugleuning, een afgerond profiel en een licht iriserende rupsfluwelen bekleding.Geïnspireerd door de jaren 1950, past het dunne en minimalistische onderstel, met zwarte epoxy afwerking, in een klassieke of meer hedendaagse omgeving. Comfort rugleuning : stevig Comfort zitting : stevig Steun : stevig Omschrijving • Bekleding : Getextureerde stof met rupseffect 100 % PES, Oeko-Tex gecertificeerd • Zitting en rugleuning: schelp in metaal bedekt met mousse • Vulling : polyurethaan mousse 25 kg/m3 voor de zitting en 40 kg/m3 voor de rugleuning • Dun pootgedeelte in metaal met epoxy afwerking Afmetingen Totaal : • Breedte : 58 cm • Hoogte : 79 cm • Diepte : 58 cm • Hoogte zitting : 49 cm Levering Gemonteerd geleverd. . ! . Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B83 x H64 x D64 cm, 12 kg
| Breedte: | 58 cm |
|---|---|
| Diepte: | 58 cm |
| Hoogte: | 79 cm |
| Met armleuningen | Ja |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
| Stijl | Scandinavisch, Vintage |
| Kleur | Beige |
| Merk | AM.PM |

Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
Met armleuningen, kunststof
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen

80×201×106 cm, moderne, Stoffen

Moderne

Moderne

Met chaise longue links, 3-zits

Houten, stoffen, metalen


80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

3-zits, met chaise longue rechts

65-83×215-242×105 cm, moderne, Stoffen



Met kussens, Stoffen

Houten

Verduisterende gordijnen, linnen

Moderne

Grenen, gestoffeerde

Katoenen