


Afmetingen 78×53×53 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 579
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Ontwerp van Emmanuel Gallina, een exclusiviteit voor AMPM, de stoel Marais is een stoel met elementaire vormen gecombineerd met benadrukte details. De combinatie van notenhout en bouclette geeft de stoel een warme uitstraling. De originaliteit van de basis, 3 zichtbaar gemaakte poten, vindt zijn evenwicht in zijn rondingen en afgeschuinde cilindrische secties. Een verlangen om met primaire lijnen te werken, om een afgeronde zit te bieden. Omschrijving • Poten van massief notenhout • Rugleuning in multiplex met fineer notenhout • Nitrocellulose afwerking • Multiplex zitting bekleed met polyurethaanmousse 30 kg/m3 • Bekleding in bouclette stof 100% polyester Afmetingen • Breedte : 53 cm • Hoogte : 78 cm • Diepte : 53 cm • Zitting : B48 x H45 x D44,5 cm • Gemonteerd geleverd. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B85 x H59 x D59 cm, 10 kg
| Breedte: | 53 cm |
|---|---|
| Diepte: | 53 cm |
| Hoogte: | 78 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Bekledingsmateriaal | Stof |
| Stijl | Modern |
| Kleur | Beige |
| Soort hout | Notenhout |
| Merk | AM.PM |

Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
Met armleuningen, kunststof
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen

80×201×106 cm, moderne, Stoffen

Moderne

Moderne

Met chaise longue links, 3-zits

Houten, stoffen, metalen


80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

3-zits, met chaise longue rechts

65-83×215-242×105 cm, moderne, Stoffen



Met kussens, Stoffen

Houten

Verduisterende gordijnen, linnen

Moderne

Grenen, gestoffeerde

Katoenen