Navigatie overslaan, naar inhoud springen
Inhoud overslaan, naar voettekst springen
€ 130
Kave Home Stoel AnielaKave Home Stoel AnielaKave Home Stoel AnielaKave Home Stoel Aniela

Kave Home Stoel Aniela

€ 130
Ga naar Vameto
Gratis bezorging
U kunt het product binnen 14 dagen retourneren
Prijsgeschiedenis
  • 22-5-2026 - € 130
  • 3-10-2024 - € 130
  • 1-2-2024 - € 159,99

Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt

Product beschrijving

Buitenkansje De verpakking van het artikel is licht beschadigd, verder is het artikel nieuw. Een stoel met luxueus schapenvacht staat altijd goed in je interieur. Deze onovertroffen zachte stof is een enorme trend - het vormt samen met het ronde, comfortabele design dé ultieme stoel.

Specificaties
BekledingsmateriaalStof
MerkKave Home

Vergelijkbare producten

Tafelfauteuil in rupsfluweel, Kinna
€ 305,15

Tafelfauteuil in rupsfluweel, Kinna

79×58×58 cm, met armleuningen, vintage

Eetkamerstoel In Riga Stof Terracota - Sklum
-8 %
€ 82,95€ 89,95

Eetkamerstoel In Riga Stof Terracota - Sklum

Stoffen, kunststof, metalen

Bouclé gestoffeerde stoelen Ulrica, 2 stuks
€ 299

Bouclé gestoffeerde stoelen Ulrica, 2 stuks

Scandinavische, stoffen, moderne

Op voorraad
Tafelstoel, beuken en structuurstof, Izag
-15 %
€ 509,15€ 599

Tafelstoel, beuken en structuurstof, Izag

Houten, stoffen

Armleunstoel Nemo
€ 369

Armleunstoel Nemo

Met armleuningen, Scandinavische, stoffen

Op voorraad
Gestoffeerde stoelen Adele, 2 stuks
€ 239

Gestoffeerde stoelen Adele, 2 stuks

Scandinavische, stoffen, moderne

Op voorraad
Gestoffeerde Eetkamerstoel Glamm Zwart & Bouclé Leger Groen & Bouclé - Sklum
€ 49,95

Scandinavische, stoffen

Gestoffeerde Eetkamerstoel Glamm Natuurlijk Hout & Bouclé Leger Groen & Bouclé - Sklum
€ 46,95

Houten, Scandinavische, stoffen

Bouclé gestoffeerde stoelen Samantha, 2 stuks
€ 439

Bouclé gestoffeerde stoelen Samantha, 2 stuks

Stoffen, moderne, metalen

Op voorraad
Bianca Gestoffeerde Eiken Eetkamerstoel Natuurlijk Hout & Bouclé Bruin - Tarwe - Sklum
€ 154,95

Houten, eikenhouten, stoffen

Teddy gestoffeerde stoel Serena
€ 219

Teddy gestoffeerde stoel Serena

Stoffen

Op voorraad
Eetkamerstoel Met Armleuningen, Gestoffeerd En Van Ijzer Jolie Bruin - Mokka & Bouclé Bruin - Tarwe - Sklum
€ 154,95

Stoffen, metalen

Bluy Vintage Stoel
€ 57,08

Bluy Vintage Stoel

Vintage, Scandinavische

Op voorraad
Goossens Eetkamerstoel Funk Zwarte Poten beige stof met armleuning en Zwart skater wiel met zwarte kapmet wielen, modern design
€ 389

Met armleuningen, stoffen, moderne

Op voorraad
Nagore Gestoffeerde Eetkamerstoel Chenille Sage Green - Sklum
€ 124,95

Scandinavische, stoffen, kunststof

4 Seasons Bernini tuinstoel - latte
€ 449

4 Seasons Bernini tuinstoel - latte

Beschikbaar in 3 e-shops

Op voorraadGratis bezorging
Teok Stoffen Stoel
€ 41,95

Teok Stoffen Stoel

4, Scandinavische, stoffen

Op voorraad
ALMO Crème (stof Monza 90)/gelakt eiken frame – HOUTEN BOUCLÉSTOEL VOOR WOONKAMER, EETKAMER, KEUKEN RETRO
€ 169

Houten, vintage, Scandinavische

Wordt verzonden over 4 dagen
Jörn Eetkamerstoel - Lotta  - Lichtgrijs - Linnen - Jörn
€ 89,95

Jörn Eetkamerstoel - Lotta - Lichtgrijs - Linnen - Jörn

Op voorraad
Set van 2 stoelen in mêlee stof, Nordie
-35 %
€ 129,35€ 199

Set van 2 stoelen in mêlee stof, Nordie

Houten, stoffen, 2

ALMO Beige Latte (stof Monza 60)/gelakt eiken frame – HOUTEN BOUCLÉSTOEL VOOR WOONKAMER, EETKAMER, KEUKEN RETRO
€ 169

Houten, vintage, Scandinavische

Wordt verzonden over 4 dagen
Goossens Eetkamerstoel Funk RVS Poten grijs stof met armleuning en Transparant skater wiel met rvs kapmet wielen, modern design
€ 379

Met armleuningen, Scandinavische, industriële

Op voorraad
Mesh En Gestoffeerde Eetkamerstoel Sunna Natuurlijk Hout - Sklum
€ 174,95

Houten, vintage, stoffen

Eetkamerstoel Met Armleuningen Van Eikenhout En Gevlochten Touw Mara Gewoon Zwart - Sklum
€ 214,95

Eikenhouten

Stoel in gevlamd fluweel Tibby
-15 %
€ 245,65€ 289

Stoel in gevlamd fluweel Tibby

Metalen

Gratis bezorging
Zuiver OMG Soft Design Eetkamerstoel Beige Teddy
-13 %
€ 199€ 229

Zuiver OMG Soft Design Eetkamerstoel Beige Teddy

Op voorraadGratis bezorging
Eetkamerstoel Met Armleuningen Van Eikenhout En Gevlochten Touw Mara Donker Hout - Sklum
€ 214,95

Houten, eikenhouten

Taleri Houten Eetkamerstoel Marrón Nogal Oscuro - Sklum
€ 116,95

Taleri Houten Eetkamerstoel Marrón Nogal Oscuro - Sklum

Houten, Scandinavische

Set 4 Synk Stoffen Stoelen
€ 187,8

Set 4 Synk Stoffen Stoelen

4, houten, stoffen

Op voorraad
Tafelfauteuil in massief eik en vlechtwerk, Pipo
-31 %
€ 240,81€ 349

Tafelfauteuil in massief eik en vlechtwerk, Pipo

Houten, Scandinavische, eikenhouten

Geëloerde Eetkamerstoel Glorys Goud & Stof Zandbruin & Stof - Sklum
€ 92,95

Scandinavische, stoffen, moderne

Gestoffeerde eikenhouten eetkamerstoel Imara
€ 349

Gestoffeerde eikenhouten eetkamerstoel Imara

Vintage, eikenhouten, stoffen

Op voorraad

Beste producten van Vameto

Zuiver Time Bandit - Klok - Grijs
€ 94,99

Zuiver Time Bandit - Klok - Grijs

Wandklokken, moderne

Gratis bezorging
Zuiver - Klokje Cute Concrete - Anthracite
€ 24,99

Zuiver - Klokje Cute Concrete - Anthracite

Gratis bezorging
Zuiver Klok Concrete Zwart
€ 50

Zuiver Klok Concrete Zwart

Gratis bezorging
Zuiver Thirsty Eetkamerstoel - Donkergrijs
€ 199,99

Zuiver Thirsty Eetkamerstoel - Donkergrijs

Gratis bezorging
Feliz Lifestyle Ran Wandkapstok
€ 24,99

Feliz Lifestyle Ran Wandkapstok

Gratis bezorging
Zuiver Diamond Kink Stoel Royal Rood
€ 179,99

Zuiver Diamond Kink Stoel Royal Rood

Textiel

Gratis bezorging
Zuiver - Ridge Rib Barkruk - Lichtgrijs
€ 89,99

Zuiver - Ridge Rib Barkruk - Lichtgrijs

Gratis bezorging
Zuiver Hanglamp Gringo Flat Brass Goud
€ 44,99

Zuiver Hanglamp Gringo Flat Brass Goud

Ronde

Gratis bezorging
Dutchbone Eetkamerstoel Lunar Velvet Mos
€ 229,99

Dutchbone Eetkamerstoel Lunar Velvet Mos

2

Gratis bezorging
Kave Home Tv-Meubel Mailen
€ 999,99

Kave Home Tv-Meubel Mailen

Houten, moderne

Gratis bezorging
Zuiver Hanglamp Cable Drop