

Afmetingen 93×240×91 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 639
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, 93x240x91cm, 66 kg, Poten: Kunststof, Metaal
| Breedte: | 240 cm |
|---|---|
| Diepte: | 91 cm |
| Hoogte: | 93 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 13 x 183 x 76 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 45 cm |
| Breedte van de zitting | 201 cm |
| Diepte zitkussen | 56 cm |
| Hoogte armleuning | 64 cm |
| Breedte van de armleuning | 19 cm |
| Diepte armleuning | 91 cm |
| Hoogte rugleuning | 55 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Click-Clack |
| Breedte slaapgedeelte | 117 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 201 cm |
| Poten | Kunststof, Metaal |
| Poothoogte | 13 cm |
| Gewicht | 66 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 35000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Boucle |
| Gemiddelde leveringstermijn | 20 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
213×150×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging