



Afmetingen 86×48×60 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
De ontwerpers van La Redoute Intérieur hebben de Orga stoel bedacht. Afgeronde en grafische lijn, organisch ontwerp... Het onderscheidt zich door de combinatie van massief eik en de chenille stof.Omschrijving • Structuur in FSC® gecertificeerd massief eiken, afgewerkt met nitrocellulose vernis • Vulling in polyurethaan mousse: dichtheid voor de rugleuning 25kg/m3 en voor de zitting 28kg/m3 • Bekleding in chenille stof 90% polyester, 10% acryl • Vilten vloerdoppen Afmetingen • Breedte : 48 cm • Hoogte : 86 cm • Diepte : 60 cm • Zitting : L48 x H47 x D41,5 cm • Zelf te monteren. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Productfiche met betrekking tot milieukwaliteiten en -kenmerken • Grotendeels recyclebaar product. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • L96 x H51 x D60 cm, 12 kg
| Breedte: | 48 cm |
|---|---|
| Diepte: | 60 cm |
| Hoogte: | 86 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Bekledingsmateriaal | Stof |
| Kleur | Grijs |
| Soort hout | Eikenhout |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
Met armleuningen, kunststof
Op voorraadGratis bezorging
Beschikbaar in 3 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
Katoenen

Metalen, staande plantenstandaard, voor één plant
Gratis bezorging
Houten, moderne, notenhout
Gratis bezorging
Houten, op pootjes, notenhout


Baby ledikanten

Baby ledikanten
Gratis bezorging
Houten

3-zits

Glazen, eikenhouten

Katoenen
Gratis bezorging
Baby ledikanten

Keramieken
Gratis bezorging
Keramieken

Houten, teakhouten

Baby ledikanten
Gratis bezorging
Houten

Ladekasten, vintage, houten