



Afmetingen 85×58×53 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Een omhullende, uitnodigende vorm, een slank, minimalistisch onderstel, stoffen bekleding met textuur. Maak kennis met Halva, de fauteuil met vintage uitstraling. . Omschrijving • Bekleding in getextureerde stof 100% polyester • Polypropyleen schaal gevuld met 28 kg/m³ polyurethaanschuim • Zwart geverfde buisvormige metalen poten met epoxy afwerking • Skids inPVC Afmetingen • Breedte : 58 cm • Hoogte : 84,5 cm • Diepte : 52,5 cm • Zitting : B39,5 x H48,5 x D43 cm • Armleuningen : H69 cm • Gewicht: 7,2 kg • Poten zelf te monteren. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B62 x H52 x D59 cm, 8,5 kg
| Breedte: | 58 cm |
|---|---|
| Diepte: | 53 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Met armleuningen | Ja |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
| Stijl | Scandinavisch, Vintage |
| Kleur | Groen |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |


Houten, stoffen
Gratis bezorging
Houten, stoffen
Gratis bezorging
Houten
Gratis bezorging
Scandinavische

Houten, stoffen, moderne

Houten, Scandinavische, stoffen


Vintage, Scandinavische, stoffen
Gratis bezorging
Stoffen, metalen

6, houten, metalen
Gratis bezorging
Vintage, stoffen
Gratis bezorging
Houten, stoffen, 2

Houten, stoffen, kunststof
Gratis bezorging
Scandinavische, stoffen

4, stoffen, kunststof

Houten, Scandinavische, moderne
Gratis bezorging
Landelijke, kunststof
Op voorraad
Leer, 2, draaiende
Op voorraad
Houten, 2, metalen

Stoffen, metalen

Landelijke, Scandinavische, stoffen
Op voorraad
4, metalen
Op voorraad
Scandinavische, kunststof

Vintage, metalen
Op voorraad
Houten, kunststof
Gratis bezorging
Met armleuningen, landelijke, 2
Op voorraad
Scandinavische, stoffen, moderne

Met armleuningen, 2, moderne
Op voorraad
Scandinavische, 2
Op voorraad
Scandinavische, 2, moderne
Op voorraad
Scandinavische
Op voorraad
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen