

Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Artisan eiken, Wit, 210x269x54cm, 198 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren, Aantal planken: 5, Aantal planken: 5
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
|---|---|
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Aantal planken | 5 st. |
| Aantal deuren | 5 st. |
| Aantal lades | 5 st. |
| Gewicht | 198 kg |
| Maximaal draagvermogen van de plank | 5 kg |
| Spiegel | Aanwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Handgrepen | Kunststof |
| Meubels zijn universeel | Ja |
| Kleur opties | Afwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 11 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
202×250×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

202×200×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×58 cm, schuifdeurkasten, houten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, schuifdeurkasten, houten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×203×60 cm, schuifdeurkasten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging

200×100×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
205×160×52 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging

200×250×62 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

215×150×62 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
215×180×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×160×61 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
199×87×54 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
216×140×65 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
245×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging


215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
92×234×92 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
202×300×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×160×61 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×150×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging