

Afmetingen 216×150×65 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 550
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Wit, Zwart, 216x150x65cm, 148.5 kg, Kledingkast deuren: Schuivend
| Breedte: | 150 cm |
|---|---|
| Diepte: | 65 cm |
| Hoogte: | 216 cm |
| Type kledingkast | Schuifdeurkasten |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Stijl | Modern |
| Opties | Met spiegel |
| Kleur | Wit |
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Gewicht | 148 kg |
| Spiegel | Aanwezig |
| Kledingkast deuren | Schuivend |
| Handgrepen | Kunststof |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

216×200×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×300×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Houten, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
215×180×58 cm, schuifdeurkasten, houten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×300×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×150×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
244×225×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
216×140×65 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×250×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, met spiegel, moderne
Op voorraad
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×58 cm, schuifdeurkasten, houten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, Mat

200×100×58 cm, schuifdeurkasten, houten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
202×200×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
202×250×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×61 cm, schuifdeurkasten, Hoogglans
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Houten
Op voorraad
Vintage, houten, grenen

202×150×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
92×234×92 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
202×150×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
192×106×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging