Onze favorieten
Hoekbank TrendyNest Ansera I, Aanwezig, Aanwezig, 270x173x85cm, 129 kg, Poten: Kunststof
Afmetingen 85×270×173 cm
€ 1.189
Prijsgeschiedenis
- 1-5-2026 - € 1.189
- 26-1-2026 - € 1.189
Product beschrijving
Aanwezig, Aanwezig, 270x173x85cm, 129 kg, Poten: Kunststof
Afmetingen
| Breedte: | 270 cm |
|---|---|
| Diepte: | 173 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
Specificaties
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 22 x 118 x 64 cm, 22 x 118 x 64 cm, 22 x 118 x 64 cm, 22 x 118 x 64 cm, 22 x 118 x 64 cm, 22 x 118 x 64 cm, 22 x 118 x 64 cm, 22 x 118 x 64 cm, 22 x 118 x 64 cm, 22 x 118 x 64 cm, 22 x 118 x 64 cm, 22 x 118 x 64 cm |
| Zithoogte | 43 cm, 43 cm, 43 cm, 43 cm, 43 cm, 43 cm, 43 cm, 43 cm, 43 cm, 43 cm, 43 cm, 43 cm |
| Hoogte armleuning | 60 cm, 60 cm, 60 cm, 60 cm, 60 cm, 60 cm, 60 cm, 60 cm, 60 cm, 60 cm, 60 cm, 60 cm |
| Breedte van de armleuning | 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm |
| Diepte armleuning | 87 cm, 87 cm, 87 cm, 87 cm, 87 cm, 87 cm, 87 cm, 87 cm, 87 cm, 87 cm, 87 cm, 87 cm |
| Hoogte rugleuning | 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure, Disclosure, Disclosure, Disclosure, Disclosure, Disclosure, Disclosure, Disclosure, Disclosure, Disclosure, Disclosure, Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 140 cm, 140 cm, 140 cm, 140 cm, 140 cm, 140 cm, 140 cm, 140 cm, 140 cm, 140 cm, 140 cm, 140 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 210 cm, 210 cm, 210 cm, 210 cm, 210 cm, 210 cm, 210 cm, 210 cm, 210 cm, 210 cm, 210 cm, 210 cm |
| Poten | Kunststof, Kunststof, Kunststof, Kunststof, Kunststof, Kunststof, Kunststof, Kunststof, Kunststof, Kunststof, Kunststof, Kunststof |
| Poothoogte | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Gewicht | 129 kg, 129 kg, 129 kg, 129 kg, 129 kg, 129 kg, 129 kg, 129 kg, 129 kg, 129 kg, 129 kg, 129 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig |
| Veren | Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Links, Links, Links, Links, Links, Links, Links, Links, Links, Links, Links, Links |
| Hoektype | L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm, L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig |
| Materialen | Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof |
| Weerstand | 90000 Martindale cycli, 90000 Martindale cycli, 90000 Martindale cycli, 90000 Martindale cycli, 90000 Martindale cycli, 90000 Martindale cycli, 90000 Martindale cycli, 90000 Martindale cycli, 90000 Martindale cycli, 90000 Martindale cycli, 90000 Martindale cycli, 90000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat, Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Boucle, Boucle, Boucle, Boucle, Boucle, Boucle, Boucle, Boucle, Boucle, Boucle, Boucle, Boucle |
| Gemiddelde leveringstermijn | 18 werkdagen, 18 werkdagen, 18 werkdagen, 18 werkdagen, 18 werkdagen, 18 werkdagen, 18 werkdagen, 18 werkdagen, 18 werkdagen, 18 werkdagen, 18 werkdagen, 18 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie |
Beste producten van Meubels1.nl

€ 799
Hoekbank Comfivo Melissa II, Aanwezig, Aanwezig, 304x140x80cm, 140.5 kg, Poten: Kunststof
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 475
Kledingkast Closico Navor I, Kasjmier, Gouden, 215x200x58cm, 165 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 539
Kledingkast Closico Durion IV, Wit, 215x200x58cm, 171 kg, Kledingkast deuren: Schuivend, Aantal planken: 9, Aantal planken: 9
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 519
Kledingkast Dortivu, Zilver, Grafiet, 200x196x58cm, 174 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 519
Kledingkast Dortivu, Zilver, Wit, 200x196x58cm, 174 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 895
Hoekbank Comfivo Laurus I, Aanwezig, Aanwezig, 274x145x82cm, 109.5 kg, Poten: Kunststof
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
€ 750
Hoekbank Comfivo Laurus, Aanwezig, Aanwezig, 244x145x82cm, 88.5 kg, Poten: Kunststof
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 509
Kledingkast Closico Cadron I, Zwart, Kasjmier, 216x200x60cm, 203 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 1.125
Hoekbank Comfivo Vinetum, Aanwezig, Aanwezig, 274x203x70cm, 141 kg, Poten: Kunststof, Metaal
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 795
Hoekbank Specio, Aanwezig, Aanwezig, 230x149x87cm, 131 kg, Poten: Kunststof, Hout: Grenen
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 795
Hoekbank Comfivo Labor, Aanwezig, Aanwezig, 252x158x80cm, 101 kg, Poten: Kunststof
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 850
Hoekbank Comfivo Corus, Aanwezig, Aanwezig, 252x150x70cm, 98.8 kg, Poten: Kunststof
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 469
Kledingkast Closico Decoron II, Kasjmier, Gouden, 215x150x58cm, 148.5 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 609
Kledingkast Closico Durion III, Zwart, 215x200x58cm, 191 kg, Kledingkast deuren: Schuivend, Aantal planken: 9, Aantal planken: 9
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 829
Hoekbank Comfivo Melissa IV, Aanwezig, Aanwezig, 304x140x80cm, 140.5 kg, Poten: Kunststof
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 419
Kledingkast Closico Vastor I, Artisan eiken, Zwart, 200x150x58cm, 125 kg, Kledingkast deuren: Schuivend, Aantal planken: 5, Aantal planken: 5
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
€ 1.669
Kledingkast Comfivo Opus, Zwart, 203x250x65cm, 222 kg, Kledingkast deuren: Schuivend
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
€ 489
Kledingkast Closico Cavaris III, Wit, 215x180x58cm, 151 kg, Kledingkast deuren: Schuivend, Aantal planken: 5, Aantal planken: 5
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging







