

Afmetingen 82×236×172 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 1.225
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 236x172x82cm, 134 kg, Poten: Metaal, Kunststof
| Breedte: | 236 cm |
|---|---|
| Diepte: | 172 cm |
| Hoogte: | 82 cm |
| Bankformaten | 3-zits |
|---|---|
| Maximale hoogte | 102 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 18 x 164 x 62 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Hoogte armleuning | 62 cm |
| Breedte van de armleuning | 18 cm |
| Diepte armleuning | 101 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 133 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 198 cm |
| Poten | Metaal, Kunststof |
| Poothoogte | 9 cm |
| Gewicht | 134 kg |
| Hoofdsteun | Aanwezig |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Links |
| Hoektype | L-vorm |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×250×200 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×247×247 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×249×195 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
83×302×275 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
90×220×160 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×235×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
90×253×174 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
85×230×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
83×265×224 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
92×258×170 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
83×275×224 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×235×155 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
93×265×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
3-zits

71×253×188 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×220×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Stoffen, met lage rugleuning
Op voorraad
Stoffen, 3-zits, met kussens
Op voorraad
Stoffen, 3-zits, met kussens
Op voorraad
82×245×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

76×244×165 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
93×267×177 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Stoffen, met chaise longue links, 3-zits
Op voorraad
Stoffen, moderne, 3-zits
Op voorraad
83×267×183 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
82×272×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
3-zits
Op voorraad
Stoffen, landelijke, moderne
Op voorraad
Stoffen, 3-zits, met chaise longue rechts
Op voorraad
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×351×191 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×346×203 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
77×200×92 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging