

Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 569
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Artisan eiken, Zwart, 196x123x55cm, 102 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren, Aantal planken: 5, Aantal planken: 5
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
|---|---|
| Poten | Gelamineerde spaanplaat |
| Poothoogte | 9 cm |
| Aantal planken | 5 st. |
| Aantal deuren | 3 st. |
| Gewicht | 102 kg |
| Maximaal draagvermogen van de plank | 5 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Kleur opties | Afwezig |
| Led | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 12 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

191×135×57 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, eikenhouten, moderne
Op voorraad
Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
221×177×59 cm, houten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×62 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
192×106×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
210×150×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
Houten
Op voorraadGratis bezorging
Moderne, Scandinavische
Op voorraad

Moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Houten
Op voorraadGratis bezorging
191×88×88 cm, eikenhouten, Mat
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
192×106×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
191×176×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
192×114×100 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
190×110×55 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
190×87×87 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
191×87×87 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
215×90×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
192×97×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
190×90×90 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging