

Afmetingen 192×106×90 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Essen, 192x106x90cm, 97 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren, Aantal planken: 5, Aantal planken: 5
| Breedte: | 106 cm |
|---|---|
| Diepte: | 90 cm |
| Hoogte: | 192 cm |
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Aantal planken | 5 st. |
| Aantal deuren | 2 st. |
| Gewicht | 97 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Handgrepen | Metaal |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

192×106×90 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
191×135×57 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
221×177×59 cm, houten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
214×178×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten
Op voorraadGratis bezorging
215×180×62 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Houten, eikenhouten, moderne
Op voorraad
Houten
Op voorraadGratis bezorging
Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
215×180×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
215×150×69 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Eikenhouten

215×90×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
210×150×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
205×160×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Houten, grenen

Eikenhouten

202×200×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×61 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, grenen

205×80×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
191×88×88 cm, eikenhouten, Mat
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
191×87×87 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
191×176×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
246×90×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging