

Afmetingen 200×120×58 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Wit, Artisan eiken, 200x120x58cm, 93 kg, Kledingkast deuren: Schuivend, Aantal planken: 5, Aantal planken: 5
| Breedte: | 120 cm |
|---|---|
| Diepte: | 58 cm |
| Hoogte: | 200 cm |
| Type kledingkast | Schuifdeurkasten |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Stijl | Modern |
| Kleur | Wit |
| Soort hout | Eikenhout |
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Aantal planken | 5 st. |
| Aantal deuren | 2 st. |
| Gewicht | 93 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Schuivend |
| Handgrepen | Metaal |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Led | Afwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Aluminium |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

200×150×58 cm, schuifdeurkasten, houten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×61 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×69 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×250×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, grenen

200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×69 cm, schuifdeurkasten, houten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraad
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
202×200×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
205×160×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
202×200×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
214×178×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Eikenhouten

235×120×60 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
190×110×55 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, grenen

246×90×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×60 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×120×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×62 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
202×300×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×180×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging