

Afmetingen 90×225×87 cm
Aantal zitplaatsen: 3, Aanwezig, Grijs, 90x225x87cm, 69 kg, Poten: Metaal
| Breedte: | 225 cm |
|---|---|
| Diepte: | 87 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Afmetingen beddengoeddoos | 14 x 177 x 80 cm, 14 x 177 x 80 cm, 14 x 177 x 80 cm, 14 x 177 x 80 cm, 14 x 177 x 80 cm, 14 x 177 x 80 cm, 14 x 177 x 80 cm, 14 x 177 x 80 cm, 14 x 177 x 80 cm, 14 x 177 x 80 cm, 14 x 177 x 80 cm, 14 x 177 x 80 cm |
| Zithoogte | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Breedte van de zitting | 193 cm, 193 cm, 193 cm, 193 cm, 193 cm, 193 cm, 193 cm, 193 cm, 193 cm, 193 cm, 193 cm, 193 cm |
| Diepte zitkussen | 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm |
| Zitdikte | 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm |
| Hoogte armleuning | 62 cm, 62 cm, 62 cm, 62 cm, 62 cm, 62 cm, 62 cm, 62 cm, 62 cm, 62 cm, 62 cm, 62 cm |
| Breedte van de armleuning | 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm |
| Diepte armleuning | 87 cm, 87 cm, 87 cm, 87 cm, 87 cm, 87 cm, 87 cm, 87 cm, 87 cm, 87 cm, 87 cm, 87 cm |
| Hoogte rugleuning | 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Click-Clack, Click-Clack, Click-Clack, Click-Clack, Click-Clack, Click-Clack, Click-Clack, Click-Clack, Click-Clack, Click-Clack, Click-Clack, Click-Clack |
| Breedte slaapgedeelte | 111 cm, 111 cm, 111 cm, 111 cm, 111 cm, 111 cm, 111 cm, 111 cm, 111 cm, 111 cm, 111 cm, 111 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 193 cm, 193 cm, 193 cm, 193 cm, 193 cm, 193 cm, 193 cm, 193 cm, 193 cm, 193 cm, 193 cm, 193 cm |
| Poten | Metaal, Metaal, Metaal, Metaal, Metaal, Metaal, Metaal, Metaal, Metaal, Metaal, Metaal, Metaal |
| Poothoogte | 13 cm, 13 cm, 13 cm, 13 cm, 13 cm, 13 cm, 13 cm, 13 cm, 13 cm, 13 cm, 13 cm, 13 cm |
| Gewicht | 69 kg, 69 kg, 69 kg, 69 kg, 69 kg, 69 kg, 69 kg, 69 kg, 69 kg, 69 kg, 69 kg, 69 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig, Aanwezig |
| Veren | Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type, Zigzag type |
| Kleur opties | Afwezig, Afwezig, Afwezig, Afwezig, Afwezig, Afwezig, Afwezig, Afwezig, Afwezig, Afwezig, Afwezig, Afwezig |
| Materialen | Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof, Stof |
| Weerstand | 58000 Martindale cycli, 58000 Martindale cycli, 58000 Martindale cycli, 58000 Martindale cycli, 58000 Martindale cycli, 58000 Martindale cycli, 58000 Martindale cycli, 58000 Martindale cycli, 58000 Martindale cycli, 58000 Martindale cycli, 58000 Martindale cycli, 58000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Hout, Hout, Hout, Hout, Hout, Hout, Hout, Hout, Hout, Hout, Hout |
| Type materiaal | Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche, Pluche |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen, 5 werkdagen, 5 werkdagen, 5 werkdagen, 5 werkdagen, 5 werkdagen, 5 werkdagen, 5 werkdagen, 5 werkdagen, 5 werkdagen, 5 werkdagen, 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie, De Europese Unie |

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging