

Afmetingen 85×200×100 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aantal zitplaatsen: 2, Aanwezig, 85x200x100cm, 76 kg, Poten: Metaal, Kunststof
| Breedte: | 200 cm |
|---|---|
| Diepte: | 100 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 23 x 150 x 58 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 38 cm |
| Breedte van de zitting | 140 cm |
| Hoogte rugleuning | 40 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Eurobook |
| Breedte slaapgedeelte | 140 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Metaal, Kunststof |
| Poothoogte | 11 cm |
| Gewicht | 76 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Bonell type |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Eco-leder |
| Weerstand | 68000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Landelijke, moderne, Stoffen
Op voorraad

Moderne, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
Leren, industriële
Op voorraad
Vintage

Leren, moderne, met hoge rugleuning
Op voorraad
Leren, landelijke, moderne
Op voorraad


Moderne, Stoffen
Gratis bezorging
Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
Moderne

Moderne

Moderne

Met armleuningen
Op voorraadGratis bezorging
Leren, industriële
Op voorraad


Met kussens

Moderne

Leren, moderne, industriële
Op voorraad

Stoffen

Moderne

Moderne


Moderne




95×235×92 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×270×173 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×240×140 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
83×275×224 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging