



Afmetingen 49×180×40 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 577,15
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
De Tidder console is ontworpen met rechte en efficiënte lijnen en is geïnspireerd op het Scandinavischedesign met industriële accenten.Omschrijving • Structuur en tussenplank van staal, matzwarte epoxyafwerking . FSC®-gecertificeerd hout. • Bovenste tafelblad in MDF met laagje notenhout FSC*, afgewerkt met NC vernis, dikte 3 cm • Tussenplank in staal, matzwart geëpoxeerd, 3 mm dik • Verstelbare poten Afmetingen Totaal : • Breedte : 180 cm • Hoogte : 49 cm • Diepte : 40 cm • Hoogte pootgedeelte : 9 cm Bruikbaar • Metalen onderstel: L88 x H20 cm Levering • Gemonteerd geleverd. Opgelet! Controleer of openingen (deuren, trappen, liften) het pakket/de pakketten bij levering doorlaten. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B189 x H46 x D58 cm, 43 kg
| Breedte: | 180 cm |
|---|---|
| Diepte: | 40 cm |
| Hoogte: | 49 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Opties | Op pootjes |
| Kleur | Bruin |
| Stijl | Scandinavisch, Industrieel |
| Soort hout | Notenhout |
| Afwerking | Mat |
| Merk | AM.PM |

Stoffen

Met deksel, papieren

Moderne

Moderne


Moderne

Stoffen

Linnen, katoenen

3-zits




Moderne

Moderne


80×67×90 cm, moderne, Stoffen


Effen