



Afmetingen 70×70×70 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 390,15
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Een ontwerp van Emmanuel Gallina, in exclusiviteit voor AMPM. Monceau, een bistrotafel die zich op elegante wijze leent voor kleine ruimtes, of zelfs ruimtes gewijd aan tête-à-tête. Hij is voornamelijk gemaakt van massief notenhout en past in onze interieurs met een warme eenvoud die ons uitnodigt om de tijd te nemen. Of het nu in een intieme sfeer is of in een groep, de Monceau tafel zal je verleiden met de puurheid van zijn materiaal. Omschrijving • Bovenblad en poten van massief notenhout met polyurethaan afwerking • FSC®-gecertificeerd hout • Structuur in ijzer • Organisch tafelblad met afwerking in vliegtuigvleugel • Voor 2 personen Afmetingen • Breedte : 70 cm • Hoogte : 70 cm • Diepte : 70 cm Levering Poten zelf te monteren. . ! Controleer of openingen (deuren, trappen, liften) het pakket bij levering doorlaten. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B79 x H14,2 x D79 cm, 21,5 kg
| Breedte: | 70 cm |
|---|---|
| Diepte: | 70 cm |
| Hoogte: | 70 cm |
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout, Metaal |
| Soort hout | Notenhout |
| Merk | AM.PM |

Stoffen

Met deksel, papieren

Moderne

Moderne


Moderne

Stoffen

Linnen, katoenen

3-zits




Moderne

Moderne


80×67×90 cm, moderne, Stoffen


Effen