
€ 719
Hoekbank Vespes, Aanwezig, Aanwezig, 244x145x82cm, 91.5 kg, Poten: Kunststof
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorgingAfmetingen 76×278×161 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 1.069
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, Aanwezig, 278x161x76cm, 119 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 278 cm |
|---|---|
| Diepte: | 161 cm |
| Hoogte: | 76 cm |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Stijl | Modern |
| Soort rugleuning | Laag |
| Plaatsing chaise longue | Rechts |
| Bankformaten | 3-zits |
| Met opbergruimte | Ja |
| Slaapbanken | Ja |
| Met kussens | Ja |
| Afmetingen beddengoeddoos | 23 x 73 x 147 cm |
| Zithoogte | 41 cm |
| Hoogte armleuning | 60 cm |
| Breedte van de armleuning | 34 cm |
| Diepte armleuning | 161 cm |
| Hoogte rugleuning | 40 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Dolphin |
| Breedte slaapgedeelte | 129 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 240 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 5 cm |
| Gewicht | 119 kg |
| Maximaal draagvermogen per persoon | 100 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Lounge gedeelte | Rechts |
| Hoektype | L-vorm |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 100000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 5 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
190×90×90 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×160×61 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×147×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging