

Afmetingen 190×90×90 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Beige, Eiken, Zwart, 190x90x90cm, 71 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren, Aantal planken: 5, Aantal planken: 5
| Breedte: | 90 cm |
|---|---|
| Diepte: | 90 cm |
| Hoogte: | 190 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Stijl | Modern |
| Kleur | Zwart |
| Soort hout | Eikenhout |
| Afwerking | Mat |
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Aantal planken | 5 st. |
| Aantal deuren | 2 st. |
| Gewicht | 71 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Handgrepen | Metaal |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Met spiegel, moderne
Op voorraad
Moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Met spiegel
Op voorraad
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad

Vintage, houten, Scandinavische


Houten, eikenhouten, Mat

Moderne
Op voorraad

190×120×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne
Op voorraad
Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
Houten, eikenhouten, Mat

Schuifdeurkasten, landelijke, moderne
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Houten, eikenhouten, Mat

Schuifdeurkasten, Mat
Op voorraadGratis bezorging
205×120×52 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Moderne
Op voorraad
Houten, eikenhouten, landelijke

Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
Moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Moderne
Op voorraad
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
205×160×52 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging