

Afmetingen 202×230×51 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Ambachtelijke gouden eik, Wit, 202x230x52cm, Kledingkast deuren: Met scharnieren, Aantal planken: 7, Aantal planken: 7
| Breedte: | 230 cm |
|---|---|
| Diepte: | 51 cm |
| Hoogte: | 202 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Opties | Met spiegel |
| Kleur | Wit |
| Soort hout | Eikenhout |
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Aantal planken | 7 st. |
| Aantal deuren | 5 st. |
| Aantal lades | 2 st. |
| Maximaal draagvermogen van de plank | 5 kg |
| Maximaal draagvermogen van de lade | 2 kg |
| Spiegel | Aanwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Handgrepen | Push to open openingsmechanisme |
| Kleur opties | Afwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Afwerking | ABS |
| Gemiddelde leveringstermijn | 11 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
205×160×52 cm
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging