
€ 539
Kledingkast Closico Durion IV, Wit, 215x200x58cm, 171 kg, Kledingkast deuren: Schuivend, Aantal planken: 9, Aantal planken: 9
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorgingAfmetingen 94×232×121 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Aanwezig, 94x232x121cm, 89 kg, Poten: Kunststof
| Breedte: | 232 cm |
|---|---|
| Diepte: | 121 cm |
| Hoogte: | 94 cm |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
|---|---|
| Stijl | Modern |
| Kleur | Beige |
| Met kussens | Ja |
| Soort rugleuning | Laag |
| Met opbergruimte | Ja |
| Slaapbanken | Ja |
| Bankformaten | 3-zits |
| Zithoogte | 41 cm |
| Breedte van de zitting | 203 cm |
| Diepte zitkussen | 76 cm |
| Hoogte armleuning | 62 cm |
| Breedte van de armleuning | 16 cm |
| Diepte armleuning | 112 cm |
| Hoogte rugleuning | 48 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 160 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 200 cm |
| Poten | Kunststof |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 89 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Veren | Zigzag type |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 80000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Stof type | Boucle |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×147×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×160×61 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging