



Afmetingen 41×55×55 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 170,1
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Poef in fluweel polyester (Y). Vintage stijl en eigentijdse lijn. Deze poef vindt gemakkelijk zijn plaats in uw salon.Comfort zitting : stevig comfort Omschrijving • Bekleding : 100% polyester, versie fluweel 510 g/m², geweven versie: 310 g/m² • Structuur in multiplex en massief lariks • Ophanging door gebogen veren en elastische riemen • Poten in massief hevea met nitrocellulose vernis, vloerdopjes met messing, hoogte 20,5 cm. Vulling • Structuur gevuld met polyurethaan mousse 16 kg/m3 en een laagje polyester vezels. • Zitting gevuld in polyurethaan mousse 30 kg/m3 en 22 kg/m3 en een laagje polyester vezels. Afmetingen • Lengte : 55 cm • Hoogte : 41 cm • Diepte : 55 cm Kwaliteit • 2 jaar wettelijke garantie Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B60 x H22 x D56 cm, 7,5 kg
| Breedte: | 55 cm |
|---|---|
| Diepte: | 55 cm |
| Hoogte: | 41 cm |
| Materiaal | Hout, Kunststof |
|---|---|
| Poefs | Ja |
| Stijl | Modern, Vintage |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
| Onderstel | Op pootjes |
| Kleur | Bruin |
| Vorm | Vierkant |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Poefs, Stoffen, moderne
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen

80×201×106 cm, moderne, Stoffen

Moderne

Moderne

Met chaise longue links, 3-zits

Houten, stoffen, metalen


80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

3-zits, met chaise longue rechts


Effen


2 persoons, twijfelaar, katoenen


Stoffen, moderne, met chaise longue links

Houten, 2

Moderne, Stoffen

2 persoons, twijfelaar, katoenen