



Afmetingen 81×51×55 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 279
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
De Delly stoel maakt deel uit van onze Les Irrésistibles collectie. Neem een duik in de jaren 80 ! Met hun gemêleerde stof, retro lijnen en stalen frame voegen Delly stoelen een vintage touch toe aan je eetkamer. En wat vind je van de poten? ! Een stoere look, doordacht comfort. Les Irrésistibles. Je was niet van plan om voor ze te vallen?. Een collectie toegankelijke en onweerstaanbare producten om het leven aangenamer en het dagelijks leven mooier te maken. Uniek ontworpen meubels, voorwerpen die je huis een nieuwe draai geven, stukken die even inspirerend als gebruiksvriendelijk zijn, ontworpen om je huis in een oogwenk op te fleuren, en tegen de best mogelijke prijs. Omschrijving • Bekleding in fluweel 100% polyester • Vulling van polyurethaanschuim, dichtheid zitting 30 kg/m3, dichtheid rug 25 kg/m3 • Zitting van eucalyptusmultiplex • Poten van mat gelakt ijzeren buis • Vilten vloerdoppen Afmetingen • Breedte : 50,5 cm • Hoogte : 81 cm • Diepte : 55 cm • Zitting : B45 x H49,5 x D45,5 cm • Hoogte rugleuning: 33 cm • Gewicht: 7,7 kg Levering Gemonteerd geleverd. . ?! Controleer of openingen (deuren, trappen, liften) het pakket bij levering doorlaten. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B98 x H54 x D65 cm, 18,5 kg
| Breedte: | 51 cm |
|---|---|
| Diepte: | 55 cm |
| Hoogte: | 81 cm |
| Aantal | 2 |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
| Stijl | Vintage |
| Kleur | Geel |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Met armleuningen, kunststof
Op voorraadGratis bezorging
Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen

Met deksel, papieren

Moderne

Moderne


Moderne

Stoffen

Linnen, katoenen

3-zits




Moderne

Moderne


80×67×90 cm, moderne, Stoffen


Effen