

Afmetingen 79×51×55 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 211,65
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Made in Italy, eenvoud van de lijn, strakke rondingen ... Tibby is een Iconic AMPM. Een exclusieve creatie verankerd in het DNA van het merk. Meer dan een stoel, Tibby weerspiegelt een levenskunst.De gewelfde zitting omhelst de figuur met een stevige maar comfortabele ondersteuning. De mix van metaal en fluweel zorgt voor een dialoog tussen moderniteit en nobele materialen. Een iconische stoel gesigneerd AMPM. Omschrijving • Schelp in staal gevuld met polyurethaan mousse 30 kg/m3 • Bekleding in fluweel 100% polyester • Pootgedeelte in staal met epoxy afwerking • Gemonteerd geleverd • Made in Italy Afmetingen • B51 x H78,5 x D55 cm • Zitting : B45 x H48 x D40 cm • MADE IN EUROPE. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B83 x H53 x D57 cm, 8 kg
| Breedte: | 51 cm |
|---|---|
| Diepte: | 55 cm |
| Hoogte: | 79 cm |
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Bekledingsmateriaal | Stof |
| Stijl | Modern |
| Kleur | Geel |
| Merk | AM.PM |

Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
Met armleuningen, kunststof
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen

80×201×106 cm, moderne, Stoffen

Moderne

Moderne

Met chaise longue links, 3-zits

Houten, stoffen, metalen


80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

3-zits, met chaise longue rechts

65-83×215-242×105 cm, moderne, Stoffen



Met kussens, Stoffen

Houten

Verduisterende gordijnen, linnen

Moderne

Grenen, gestoffeerde

Katoenen