



Afmetingen 37×120×100 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 332,1
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
De salontafel Yvan in eikenfineer heeft een Y-vormig onderstel en een royaal volume... Een hedendaagse creatie van La Redoute Intérieurs. Omschrijving • MDF blad, eiken fineer, polyurethaan afwerking • Massief eiken poten, polyurethaan afwerking • Vilten vloerdoppen Afmetingen Totaal : • Breedte : 120 cm • Hoogte : 37 cm • Diepte : 100 cm • Dikte tafelblad en poten : 2,5 cm • Gewicht: 23,6 kg • Zelf te monteren. • HOUT UIT DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN EN GECONTROLEERDE BRONNEN. Mixed hout bevat minimaal 70% FSC®-gecertificeerd en/of gerecycled hout en de rest is FS gecontroleerd hout. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B30 x H13 x D110 cm, 28,8 kg
| Breedte: | 120 cm |
|---|---|
| Diepte: | 100 cm |
| Hoogte: | 37 cm |
| Vorm | Ovaal |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Beige |
| Soort hout | Eikenhout |
| Stijl | Modern |
| Afwerking | Mat |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen