


Afmetingen 4×60×60 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 109,65
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Maak kennis met Tidder ... een wandplank in FSC®-gecertificeerd eikenhout met een eenvoudig, strak ontwerp. Omschrijving • In FSC®-gecertificeerd eiken gefineerd MDF met nitrocellulose afwerking • FSC®-gecertificeerde massief eiken randen • Stalen haken met epoxy afwerking • Muurfixatie (schroeven en pluggen niet bijgeleverd) Afmetingen • L60 x H3,5 x D60 cm Levering Gemonteerd geleverd. Levering aan huis na afspraak. Opgelet! Controleer of openingen (deuren, trappen, liften) het pakket/de pakketten bij levering doorlaten. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B71 x H10 x D70 cm, 8 kg
| Breedte: | 60 cm |
|---|---|
| Diepte: | 60 cm |
| Hoogte: | 4 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Soort hout | Eikenhout |
| Kleur | Bruin |
| Stijl | Modern |
| Afwerking | Mat |
| Vorm | Hoekplanken |
| Merk | AM.PM |

Stoffen

80×201×106 cm, moderne, Stoffen

Moderne

Moderne

Met chaise longue links, 3-zits

Houten, stoffen, metalen


80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

3-zits, met chaise longue rechts

65-83×215-242×105 cm, moderne, Stoffen



Met kussens, Stoffen

Houten

Verduisterende gordijnen, linnen

Moderne

Grenen, gestoffeerde

Katoenen