

Afmetingen 43×80×55 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 129,5
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Vintage poef Séméon. Compacte vorm en een lijn uit de jaren Seventies, poef Séméon met een stijlvol design.Comfort zitting : een evenwichtig comfort Omschrijving • Bekleding : geribd fluweel 100% polyester. • Stalen beschikbaar op de site, typ "Stalen Séméon in de zoekmotor » • Ophanging door gebogen veren. • Structuur in multiplex en massief lariks. • Poten in massief hevea met notenhout tint en afgewerkt met nitrocellulose vernis, H22 cm. Vulling • Zitkussen in polyurethaanmousse 30 kg/m³, polyurethaanmousse 22 kg/m³ + bekleding van polyestervezels. Onderhoud • Zitkussen niet afhoesbaar Kwaliteit • 2 jaar wettelijke garantie Afmetingen • Lengte : 80 cm • Hoogte : 43 cm • Diepte : 55 cm Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B80 x H25 x D59 cm, 11 kg
| Breedte: | 80 cm |
|---|---|
| Diepte: | 55 cm |
| Hoogte: | 43 cm |
| Materiaal | Hout, Kunststof |
|---|---|
| Poefs | Ja |
| Stijl | Vintage |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
| Onderstel | Op pootjes |
| Kleur | Groen |
| Vorm | Rechthoekig |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Poefs, Stoffen, moderne
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen

80×201×106 cm, moderne, Stoffen

Moderne

Moderne

Met chaise longue links, 3-zits

Houten, stoffen, metalen


80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

3-zits, met chaise longue rechts


Effen


2 persoons, twijfelaar, katoenen


Stoffen, moderne, met chaise longue links

Houten, 2

Moderne, Stoffen

2 persoons, twijfelaar, katoenen