



Afmetingen 80×165×99 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 659
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
De bank Aro is de ideale bondgenoot om te lezen, te ontspannen of vrienden te ontvangen. Het minimalistische, afgeronde ontwerp biedt een zacht en soepel comfort. Comfort zitting : een evenwichtig comfort Comfort rugleuning : zacht Afmetingen • Lengte : 165 cm • Hoogte : 80 cm • Diepte : 99 cm • Zitting : B30 x H56 x D58 cm • Gewicht: 60 kg Omschrijving • Bekleding : 95% polyester, 5% acryl 720 g/m2, boucle-effect • Doorgestikte afwerking • Stofstalen beschikbaar op de site, tik "Stofstalen Aro" in de zoekmotor • Structuur : massief grenen, spaanplaat, vezelplaat • Poten : staal • Hoogte van de poten : (te monteren) in epoxystaal Vulling • Zitting : polyurethaan mousse 25 kg/m3 en laagje polyester vezels • Rug (2 kussens) : Polyestervezels • Rug- en armleuningen: polyurethaan mousse 22 kg/m3 en 25 kg/m3 en laagje polyester vezels Onderhoud • Niet afhoesbaar • Rugkussens afhoesbaar door ritssluiting. • Droogkuis Garantie • 2 jaar wettelijke garantie • Poten zelf te monteren. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B167 x H83 x D103 cm, 60 kg
| Breedte: | 165 cm |
|---|---|
| Diepte: | 99 cm |
| Hoogte: | 80 cm |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
|---|---|
| Stijl | Modern, Scandinavisch |
| Kleur | Beige |
| Bankformaten | 2-zits |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Stoffen

Met deksel, papieren

Moderne

Moderne


Moderne

Stoffen

Linnen, katoenen

3-zits




Moderne

Moderne


80×67×90 cm, moderne, Stoffen


Effen