


Afmetingen 72×58×54 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 206,1
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Met de lage rug, structuurstof en poten in massieve eik is deze tafelfauteuil een stijlvolle aanwinst voor elke woonkamer. Omschrijving • Bekleding in getextureerde stof 100% polyester • Vulling polyurethaanmousse density 28 kg/m3 • Structuur van de zitting in populiermultiplex • Poten in massief eik afgewerkt met nitrocellulose vernis • Viltdoppen Afmetingen • Breedte : 58 cm • Hoogte : 72 cm • Diepte : 54 cm • Zitting : B46 x H46 x D46 cm • Gewicht: 7,4 kg • Zelf te monteren. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B73 x H36 x D64 cm, 10 kg
| Breedte: | 58 cm |
|---|---|
| Diepte: | 54 cm |
| Hoogte: | 72 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Bekledingsmateriaal | Stof |
| Kleur | Beige |
| Soort hout | Eikenhout |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
Met armleuningen, kunststof
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen

80×201×106 cm, moderne, Stoffen

Moderne

Moderne

Met chaise longue links, 3-zits

Houten, stoffen, metalen


80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

3-zits, met chaise longue rechts


Effen


2 persoons, twijfelaar, katoenen


Stoffen, moderne, met chaise longue links

Houten, 2

Moderne, Stoffen

2 persoons, twijfelaar, katoenen