



Afmetingen 80×130×79 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 321,3
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
2-zit bank Jimi. Pastelkleuren en een heel zachte zitting, deze bank past perfect in een salon met Noordse inspiratie met meubels in lichte tinten voor een zacht en cosy interieur.Comfort zitting : stevig comfort Comfort rugleuning : stevig comfort Afmetingen • Lengte : 130 cm • Hoogte : 80 cm • Diepte : 79 cm • Zitting : B106 x H45,5 x D53,5 cm Omschrijving • Bekleding : lichte mêleestof in 90% polyester, 10% katoen • Structuur in massief larriks en multiplex • Ophanging door gebogen veren voor de zitting en elatische riemen voor de rugleuning • Poten in beukenhout, afgewerkt met nitrocellulose vernis, H15 cm Vulling • Zitkussens gevuld met polyurethaan mousse 28kg/m³ • Rugkussens gevuld met polyurethaan mousse 28kg/m³ + + zakje met polyester vezels voor meer comfort Onderhoud • Niet afhoesbaar Kwaliteit • 2 jaar wettelijke garantie
| Breedte: | 130 cm |
|---|---|
| Diepte: | 79 cm |
| Hoogte: | 80 cm |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
|---|---|
| Stijl | Scandinavisch |
| Kleur | Bruin |
| Bankformaten | 2-zits |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Stoffen

80×201×106 cm, moderne, Stoffen

Moderne

Moderne

Met chaise longue links, 3-zits

Houten, stoffen, metalen


80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

3-zits, met chaise longue rechts

65-83×215-242×105 cm, moderne, Stoffen



Met kussens, Stoffen

Houten

Verduisterende gordijnen, linnen

Moderne

Grenen, gestoffeerde

Katoenen