



Afmetingen 80×130×80 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 359,25
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Een omhullend en compact model. Séméon herinterpreteert de stijl van de jaren 50. Taps toelopende poten, zuivere lijnen, zachtheid van fluweel... Een exclusieve creatie getekend door onze eigen ontwerpers. Comfort zitting : een evenwichtig comfort Comfort rugleuning : stevig comfort Afmetingen • Lengte : 130 cm • Hoogte : 80 cm • Diepte : 80 cm • Zitting : B110 x H44 x D57 cm • Rugleuning : H 45 cm Omschrijving • Bekleding : fluweel 100% polyester, 360 g/m² • Ophanging door gebogen veren • Structuur in multiplex en massieve lariksPoten in massief hevea met notenhout tint en afgewerkt met nitrocellulose vernis, H22 cm Vulling • Zachte zitting en goede rugsteun /m³, polyether mousse 22 kg/m³ + polyester vezels 6 en 22 kg/m³ + polyester vezels • Zitkussen gevuld met polyether mousse 30 kg/m³, polyether mousse 22 kg/m³ + polyester vezels • Rugkussen gevuld met polyether mousse, 16 en 22 kg/m³ + polyester vezels Onderhoud • Niet afhoesbaar Kwaliteit • 2 jaar wettelijke garantie Afmetingen en gewicht van het pakket 1 pakket • B136 x H61 x D84 cm, 25,5 kg
| Breedte: | 130 cm |
|---|---|
| Diepte: | 80 cm |
| Hoogte: | 80 cm |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
|---|---|
| Stijl | Vintage |
| Kleur | Groen |
| Bankformaten | 2-zits |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Stoffen

80×201×106 cm, moderne, Stoffen

Moderne

Moderne

Met chaise longue links, 3-zits

Houten, stoffen, metalen


80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

3-zits, met chaise longue rechts

65-83×215-242×105 cm, moderne, Stoffen



Met kussens, Stoffen

Houten

Verduisterende gordijnen, linnen

Moderne

Grenen, gestoffeerde

Katoenen