


Afmetingen 75×220×110 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Organische lijnen, totemachtige poten. Liam, de eettafel met een sculpturaal ontwerp. Liam is een eigentijdse herinterpretatie van de traditionele abdijtafel, gemaakt van FSC®-gecertificeerd licht eikenfineer, en biedt plaats aan 8 personen.Een product ontworpen door onze La Redoute Intérieurs ontwerpers. Omschrijving • Eiken gefineerd ovaal blad met afgeronde hoeken, afgewerkt met polyurethaanlak • Gebeeldhouwde ronde poten van eiken gefineerd MDF met gefreesde randen, afgewerkt met nitrocelluloselak • Montageplaat in mat zwart gelakt ijzer • Tot 8 personen • Aantal personen aanbevolen voor montage : 2 Gebruikstip • Om uw tafel te beschermen, kunt u denken aan onderzetters, onderleggers en placemats. Afmetingen • Breedte : 220 cm • Hoogte : 75 cm • Diepte : 110 cm • Hoogte van de poten : 72 cm • Gewicht: 120 kg • Zelf te monteren. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 2 pakketten • B83 x H43 x D82 cm, 67,5 kg • B233 x H11 x D123 cm, 64 kg
| Breedte: | 220 cm |
|---|---|
| Diepte: | 110 cm |
| Hoogte: | 75 cm |
| Vorm | Rond, Ovaal |
|---|---|
| Soort hout | Eikenhout |
| Kleur | Bruin |
| Stijl | Modern |
| Afwerking | Mat |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Metalen, staande plantenstandaard, voor één plant
Gratis bezorging
Houten, op pootjes, notenhout

Katoenen
Gratis bezorging
Houten, moderne, notenhout
Gratis bezorging

Baby ledikanten

3-zits

Keramieken
Gratis bezorging
Baby ledikanten
Gratis bezorging
Houten

Houten

Glazen, eikenhouten

Baby ledikanten

Houten

Textiel

Houten, eikenhouten, industriële

Stoffen, Scandinavische