



Afmetingen 45×230×40 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 314,1
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Robuust, tijdloos, eigentijds. De bank Deling is de ideale aanvulling op de tafels in het assortiment, voor een eetkamer met karakter. En het belooft heel gezellig te worden!. Een ontwerp La Redoute Intérieurs. Omschrijving • Structuur in eiken gefineerd MDF, polyurethaan afwerking • Poten van spaanplaat met eikenfineer, afgewerkt met nitrocelluloselak • FSC®-gecertificeerd hout • Voor 3 personen • Aantal personen aanbevolen voor montage : 2 Afmetingen • Lengte : 230 cm • Hoogte : 45 cm • Diepte : 40 cm • Ruimte tussen de poten : 157 cm • Afstand tussen voet en einde bank : 33,4 cm • Gewicht: 44 kg • Poten zelf te monteren. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B239 x H12 x D53 cm, 48 kg
| Breedte: | 230 cm |
|---|---|
| Diepte: | 40 cm |
| Hoogte: | 45 cm |
| Vorm | Rechthoek |
|---|---|
| Soort hout | Eikenhout |
| Kleur | Wit |
| Stijl | Modern |
| Afwerking | Mat |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen