
Goossens Excellent Kledingkast Nature, 200 cm breed, 223 cm hoog, 2 hout schuifdeuren
Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraadBeste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 479
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Grijs, Eiken, 197x99x99cm, 163 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
| Dikte ommantelingsplaat | 2 cm |
|---|---|
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Gewicht | 163 kg |
| Maximaal draagvermogen van de plank | 5 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Kleur opties | Afwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 17 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
210×153×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
215×90×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
190×90×90 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
205×120×52 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad

190×120×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne
Op voorraad
Vintage, houten, Scandinavische

Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
Houten, eikenhouten, landelijke

191×90×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, Mat
Op voorraadGratis bezorging
215×180×62 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Schuifdeurkasten, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Houten

Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging

Houten

Moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Houten, eikenhouten, Mat

Schuifdeurkasten, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, Mat
Op voorraadGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×160×61 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
216×180×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging