

Afmetingen 185×90×53 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Gouden, Zwart, 185x90x53cm, 61.6 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
| Breedte: | 90 cm |
|---|---|
| Diepte: | 53 cm |
| Hoogte: | 185 cm |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 15 cm |
| Gewicht | 61 kg |
| Maximaal draagvermogen van de plank | 7 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Handgrepen | Push to open openingsmechanisme |
| Materialen | MDF, Gelamineerde spaanplaat |
| Type materiaal | Staal |
| Gemiddelde leveringstermijn | 17 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
202×200×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, eikenhouten, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, met spiegel, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
Mat
Op voorraad
200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×250×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
205×138×60 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
202×250×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×120×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×300×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×250×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×61 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
202×150×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten
Op voorraadGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
213×150×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging