

Afmetingen 83×160×98 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 539
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Reeds gemonteerd meubilair, Hout: Grenen
| Breedte: | 160 cm |
|---|---|
| Diepte: | 98 cm |
| Hoogte: | 83 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 19 x 129 x 66 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 38 cm |
| Breedte van de zitting | 132 cm |
| Diepte zitkussen | 57 cm |
| Hoogte armleuning | 56 cm |
| Breedte van de armleuning | 14 cm |
| Diepte armleuning | 86 cm |
| Hoogte rugleuning | 49 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 132 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 196 cm |
| Poten | Hout, Kunststof |
| Gewicht | 67 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Reeds gemonteerd meubilair | Ja |
| Veren | Zigzag type |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Gelamineerde spaanplaat, Hout |
| Stof type | Pluche |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
86×195×87 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Moderne

Stoffen


81×161×95 cm, moderne, Stoffen

Stoffen, Scandinavische, 2-zits
Op voorraad
60×180 cm, landelijke, Stoffen

Moderne, 3-zits, met lage rugleuning
Op voorraad

Moderne


85×145×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Vintage, Stoffen

Moderne

Stoffen

Moderne, Stoffen

2×180×60 cm, landelijke, Stoffen
Gratis bezorging
75×217-242×102 cm, moderne, Stoffen

Stoffen

Moderne

Moderne

Stoffen, 2-zits, met lage rugleuning
Op voorraad
Moderne

Moderne


Moderne

Leren, moderne, Stoffen
Op voorraad
Leren, moderne, industriële
Op voorraad
Vintage, moderne, Stoffen
Op voorraad
84×202×116-138 cm, moderne, Stoffen

Leren, moderne, industriële
Op voorraad
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×133×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
85×153×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×262×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging