

Afmetingen 85×168×98 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 489
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Reeds gemonteerd meubilair, Hout: Grenen
| Breedte: | 168 cm |
|---|---|
| Diepte: | 98 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Afmetingen beddengoeddoos | 19 x 66 x 129 cm |
|---|---|
| Zithoogte | 37 cm |
| Breedte van de zitting | 132 cm |
| Diepte zitkussen | 57 cm |
| Hoogte armleuning | 55 cm |
| Breedte van de armleuning | 18 cm |
| Hoogte rugleuning | 48 cm |
| Slaapmogelijkheid | Aanwezig |
| Slaapbankmechanisme | Disclosure |
| Breedte slaapgedeelte | 132 cm |
| Lengte slaapgedeelte | 196 cm |
| Poten | Metaal |
| Poothoogte | 4 cm |
| Gewicht | 67 kg |
| Opbergmogelijkheid | Aanwezig |
| Reeds gemonteerd meubilair | Ja |
| Veren | Zigzag type |
| Vrijstaand meubel | Ja |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Stof |
| Weerstand | 50000 Martindale cycli |
| Materiaal plaat | Hout, Gelamineerde spaanplaat |
| Hout | Grenen |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

85×148×98 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Moderne, Stoffen
Op voorraad
Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
Moderne


Moderne

Moderne

Stoffen
Gratis bezorging

Moderne

Moderne


Vintage
Op voorraadGratis bezorging
Moderne

85×133×98 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging

Moderne

Moderne

Moderne

Stoffen


Moderne

Moderne

Moderne

Moderne, Stoffen
Op voorraad

Moderne

Met kussens

Moderne

Moderne

Moderne

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging