





Luxe design-spiegel met LED verlichting die je badkamer een nieuwe uitstraling geeft - het is sfeervol, praktisch en biedt meer dan 7 opties: bijvoorbeeld bluetooth reproductoren, klok, radio, verwarmingsmat, geïntegreerde cosmeticaspiegel of een extra glazen plank.
| Stijl | Modern |
|---|---|
| Opties | Met spiegel |
| Spiegel afmetingen | 50x50 |
| Kleur led verlichting | Koud wit 7000K, Neutraal wit 4500K, Warm wit 3000K |
| Verlichting | Met verlichting |
| Vorm | Rechthoek |
| Energieklasse | A++ |
| Lichtsterkte | 1020 lm |
| Aantal led diodes | 120 / m |
| Verbruik | 9,6 W / m |
| Deel van de set | Montagetoebehoor |
| Merk | Artalo |

200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×140×65 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×62 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten
Op voorraad
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×120×62 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
202×200×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×62 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
202×250×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×100×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×150×52 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×150×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
215×180×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×150×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×200×52 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
205×160×52 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Houten
Op voorraadGratis bezorging
202×300×52 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
202×250×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Rechthoekige
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Rechthoekige
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Rechthoekige
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Rechthoekige
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Rechthoekige
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Ronde
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Rechthoekige
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Rechthoekige
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Ronde
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging


Rechthoekige
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Rechthoekige
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Rechthoekige
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

