




Afmetingen 127×36×32 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Bez popisu.
| Breedte: | 36 cm |
|---|---|
| Diepte: | 32 cm |
| Hoogte: | 127 cm |
| Stijl | Modern |
|---|---|
| Soort hout | Eikenhout |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht met verpakking | 31,5 kg |
| Materiaal: | MDF + spaanplaat |
| Oppervlakte | Mat |
| Staat | Nieuw |
| Hmotnost | 28 kg |
| Merk | Mazzoni |

50×36×32 cm, moderne, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
Moderne, eikenhouten, vintage
Op voorraad

Moderne, Mat
Op voorraad
Mat, industriële, vintage
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Moderne, Hoogglans
Op voorraad
Moderne, Mat
Op voorraad
Eikenhouten
Op voorraadGratis bezorging
Moderne, Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Hoogglans
Op voorraad
Moderne, Mat
Op voorraad
196×86×53 cm, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen

Mat
Op voorraad
Notenhout

Moderne, Mat, Scandinavische
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraad

Mat, vintage
Op voorraad
Eikenhouten

Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Eikenhouten, Mat, industriële

Scandinavische
Gratis bezorging
Moderne, Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraadGratis bezorging
Mat
Op voorraad
136×86×42 cm, glazen, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
100×21 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, moderne, Hoogglans
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
120×90×45 cm, ladekasten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
17×145×20 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen



Scandinavische, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen
Stoffen, metalen, eikenhouten
Wordt verzonden over 4 dagen
Stoffen, metalen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen
Houten, Scandinavische, eikenhouten
Wordt verzonden over 4 dagen