

Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 409
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Ribbeck eiken, Glanzend wit, 197x98x59cm, 92.79 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
| Dikte ommantelingsplaat | 2 cm |
|---|---|
| De dikte van het gevelpaneel | 2 cm |
| Poten | Afwezig |
| Aantal deuren | 2 st. |
| Gewicht | 92 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Zacht sluitend | Aanwezig |
| Kleur opties | Afwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

127×36×32 cm, moderne, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
50×36×32 cm, moderne, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
Moderne, eikenhouten, vintage
Op voorraad
Mat, industriële, vintage
Op voorraad
Eikenhouten
Op voorraadGratis bezorging

Notenhout

Mat
Op voorraad
Moderne, Mat
Op voorraad
Moderne, Mat, Scandinavische
Op voorraad
Moderne, Hoogglans
Op voorraad
Moderne, Mat
Op voorraad
Eikenhouten, Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraad
197×103×85 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Hoogglans
Op voorraad
Eikenhouten, Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Mat, vintage
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Eikenhouten, Mat, industriële

Schuifdeurkasten, Mat
Op voorraad

Mat
Op voorraadGratis bezorging
Eikenhouten, Scandinavische, vintage
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Eikenhouten
Op voorraadGratis bezorging
Eikenhouten, Scandinavische
Op voorraad
Mat
Op voorraad

Vintage

80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging