

Afmetingen 197×103×85 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 469
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Licht hout, 197x103x85cm, 110 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren, Aantal planken: 5, Aantal planken: 5
| Breedte: | 103 cm |
|---|---|
| Diepte: | 85 cm |
| Hoogte: | 197 cm |
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
|---|---|
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 3 cm |
| Poten | Afwezig |
| Aantal planken | 5 st. |
| Aantal deuren | 2 st. |
| Gewicht | 110 kg |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Handgrepen | Metaal |
| Meubels zijn universeel | Ja |
| Kleur opties | Afwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Extra materiaal | MDF |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

Moderne, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
Moderne, eikenhouten, Mat
Op voorraad
Moderne, eikenhouten, industriële
Op voorraad
Eikenhouten, industriële
Op voorraad
Eikenhouten, Scandinavische, vintage
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Eikenhouten, Scandinavische
Op voorraad
Eikenhouten
Op voorraadGratis bezorging
202×135×65 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Mat
Op voorraad
Eikenhouten
Op voorraadGratis bezorging
Eikenhouten
Op voorraadGratis bezorging
Eikenhouten, Scandinavische

Moderne

Eikenhouten
Op voorraadGratis bezorging
Moderne, Mat
Op voorraad
Eikenhouten
Op voorraadGratis bezorging
Mat, industriële, vintage
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Moderne, Mat
Op voorraad
Scandinavische
Gratis bezorging
Mat, vintage
Op voorraad
Schuifdeurkasten, Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Eikenhouten


Eikenhouten

Mat
Op voorraad
Eikenhouten, notenhout

Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraad
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging