



Afmetingen 127×36×32 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Bez popisu.
| Breedte: | 36 cm |
|---|---|
| Diepte: | 32 cm |
| Hoogte: | 127 cm |
| Stijl | Modern |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht met verpakking | 31,5 kg |
| Materiaal: | MDF + spaanplaat |
| Oppervlakte | Glanzend + mat |
| Staat | Nieuw |
| Hmotnost | 28 kg |
| Merk | Mazzoni |

Schuifdeurkasten, moderne, landelijke
Op voorraad
Moderne, Mat, Scandinavische
Op voorraad
215×200×62 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraad
215×150×62 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging

Mat
Op voorraad
Schuifdeurkasten, moderne, landelijke
Op voorraad
Schuifdeurkasten, moderne, Mat
Op voorraad
200×90×55 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Mat
Op voorraad
Moderne, industriële

Moderne, Mat, Scandinavische
Op voorraad
Moderne, Mat, Scandinavische
Op voorraad
Moderne, industriële


Mat
Op voorraad
Moderne, Mat, Scandinavische
Op voorraad
Mat
Op voorraad

Moderne, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Moderne, Mat, Scandinavische
Op voorraad
196×86×53 cm, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen

Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Moderne, Hoogglans
Op voorraad
Moderne, industriële

Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraad
136×86×42 cm, glazen, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
100×21 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, moderne, Hoogglans
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
120×90×45 cm, ladekasten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
17×145×20 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen


![ASTON Beige [Super Mat / Anti-fingerprint] - MODERNE UITKLAPBARE EN VERSTELBARE SALONTAFEL KASHMIR](https://static.biano.nl/i/product/285-285/e6/e2/32/09364337bf26b50c0264c3fe70c45339b135b410-aston-beige-super-mat-anti-fingerprint-moderne-uitklapbare-en-verstelbare-salontafel-kashmir.jpg)
Moderne, gelamineerde
Wordt verzonden over 4 dagen
Scandinavische, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen
Stoffen, metalen, eikenhouten
Wordt verzonden over 4 dagen
Stoffen, metalen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen