



Afmetingen 41×74×40 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 259
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Ambachtelijk vervaardigd, royale afmetingen, handgrepen aan de zijkanten... Marilo is een rechthoekige kist van bananenschors, die zowel decoratief als functioneel is.. Deze vezel met een ruwe uitstraling is gevlochten in de vorm van gewelfde rollen met een gewatteerd effect.Voor comfortabel regelmatig gebruik is het deksel met scharnieren voorzien van twee kleine kettinkjes. Een koffer die authenticiteit en functionaliteit combineert. Omschrijving • Gevlochten bananenschors • Handgeweven • IJzeren frame, scharnieren en kettingen • Handvatten opzij Afmetingen • Breedte : 74 cm • Hoogte : 41 cm • Diepte : 39,5 cm • Gemonteerd geleverd. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B76 x H43 x D44 cm, 12 kg
| Breedte: | 74 cm |
|---|---|
| Diepte: | 40 cm |
| Hoogte: | 41 cm |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
|---|---|
| Vorm | Vierkant |
| Materiaal | Rotan |
| Kleur | Beige |
| Merk | AM.PM |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen